|
Marsha Stephanie Blake () |
Brother |
|
|
Kiana Madeira (31) |
Brother |
|
|
Margaret Qualley (29) |
Sanctuary |
|
|
Aarti Mann (46) |
The Donor Party |
|
|
Beth Dover (45) |
The Donor Party |
|
|
Jordana Brewster (43) |
On Our Way |
|
|
Liza Weil (46) |
The Passenger |
|
|
Bracken Burns () |
Brother |
|
|
Ruby Rose (37) |
The Collective |
|
|
Mercedes Kaestner-Varnado (32) |
The Collective |
|
|
Ariella Mastroianni () |
Island Escape |
|
|
Vanessa Redgrave (87) |
On Our Way |
|
|
Patty Guggenheim () |
The Donor Party |
|
|
Brit Morgan (36) |
The Donor Party |
|
|
Ruby Modine (33) |
On Our Way |
|
|
Zoe Winters (39) |
Jules |
|
|
Jane Curtin (76) |
Jules |
|
|
Hannah Emily Anderson () |
Dark Nature |
|
|
Emily Pendergast (37) |
The Donor Party |
|
|
Phoebe Tonkin (34) |
Transfusion |
|
|
Sally Kirkland (82) |
The Haunting of Hell Hole Mine |
|
|
Lucy Hale (34) |
Inside Man |
|
|
Ashley Greene (37) |
Inside Man |
|
|
Revell Carpenter () |
The Haunting of Hell Hole Mine |
|
|
Susie Porter (53) |
Transfusion |
|
|
Alison McGirr () |
Transfusion |
|
|
Beth Dover (45) |
Outpost |
|
|
Emilia Clarke (37) |
The Pod Generation |
|
|
Vinette Robinson (43) |
The Pod Generation |
|
|
Becky Ann Baker (71) |
Outpost |
|
|
J. Smith-Cameron () |
The Year Between |
|
|
Emily Robinson (25) |
The Year Between |
|
|
Shailene Woodley (32) |
Robots |
|
|
Joy Verberk () |
The Pod Generation |
|
|
Rosalie Craig (42) |
The Pod Generation |
|
|
Chelsea Edmundson (35) |
Robots |
|
|
Kate Hudson (44) |
Shriver |
|
|
Peyton Roi List (25) |
Shriver |
|
|
Emanuela Postacchini () |
Robots |
|
|
Anne-Marie Agbodji () |
The Pod Generation |
|
|
Verona Verbakel () |
The Pod Generation |
|
|
Leah Gibson (39) |
Mercy |
|
|
Wendie Malick (73) |
Shriver |
|
|
Perry Mattfeld (29) |
Shriver |
|
|
Margot Bingham () |
Dotty & Soul |
|
|
Megan Maczko (43) |
The Pod Generation |
|
|
Lilit Lesser () |
Medusa Deluxe |
|
|
Leslie Uggams (80) |
Dotty & Soul |
|
|
Aja Naomi King (39) |
Shriver |
|
|
Alexis Ren (27) |
Dotty & Soul |
|
|
Georgina Reilly (38) |
Match Me If You Can |
|
|
Kelly Lynn Reiter () |
3 Days in Malay |
|
|
Connie Franklin (42) |
Dotty & Soul |
|
|
Natasha Esca () |
Motion Detected |
|
|
Claudia Christian (58) |
Babylon 5: The Road Home |
|
|
Tracy Scoggins (70) |
Babylon 5: The Road Home |
|
|
Teyana Taylor (33) |
White Men Can't Jump |
|
|
Laura Harrier (33) |
White Men Can't Jump |
|
|
Patricia Tallman (66) |
Babylon 5: The Road Home |
|
|
Teresa Ruiz (35) |
Wrong Reasons |
|
|
Tamera Kissen (29) |
White Men Can't Jump |
|
|
Halle Bailey (23) |
The Little Mermaid |
|
|
Kym Wilson () |
Wrong Reasons |
|
|
Bruna Marquezine (28) |
Blue Beetle |
|
|
Melissa McCarthy (53) |
The Little Mermaid |
|
|
Awkwafina () |
The Little Mermaid |
|
|
Becky G (27) |
Blue Beetle |
|
|
Elpidia Carrillo (62) |
Blue Beetle |
|
|
Jessica Alexander () |
The Little Mermaid |
|
|
Emily Coates () |
The Little Mermaid |
|
|
Susan Sarandon (77) |
Blue Beetle |
|
|
Isla Fisher (48) |
S ketne |
|
|
Lorena Andrea (29) |
The Little Mermaid |
|
|
Simone Ashley (28) |
The Little Mermaid |
|
|
Sofía Vergara (51) |
S ketne |
|
|
Greta Lee () |
S ketne |
|
|
Kajsa Mohammar (33) |
The Little Mermaid |
|
|
Jess Gabor () |
The Machine |
|
|
Tinashe Kajese () |
S ketne |
|
|
Alice Eve (42) |
Haunting of the Queen Mary |
|
|
Stephanie Kurtzuba () |
The Machine |
|
|
Mercedes De La Cruz () |
The Machine |
|
|
Nell Hudson () |
Haunting of the Queen Mary |
|
|
Colleen Camp (70) |
Back on the Strip |
|
|
Leslie Bibb (49) |
About My Father |
|
|
Kim Cattrall (67) |
About My Father |
|
|
Tiffany Haddish (44) |
Back on the Strip |
|
|
Piper Curda (26) |
Back on the Strip |
|
|
Jessie Camacho (49) |
About My Father |
|
|
Nina Toussaint-White () |
Kandahar |
|
|
Emelina Adams (32) |
Back on the Strip |
|
|
Tiffany Haddish (44) |
Landscape with Invisible Hand |
|
|
Rebecca Calder () |
Kandahar |
|
|
Masami Nagasawa (36) |
Shin Kamen Rider |
|
|
Kylie Rogers (20) |
Landscape with Invisible Hand |
|
|
Lesa Wilson () |
Landscape with Invisible Hand |
|
|
Maddie Nichols (24) |
Days of Daisy |
|
|
Oksana Lada () |
MobKing |
|
|
Mairead Tyers (26) |
Dead Shot |
|
|
Sophia Brown () |
Dead Shot |
|
|
Elisabetta Fantone (41) |
MobKing |
|
|
Fatima Molina (38) |
El Último Vagón |
|
|
Felicity Jones (40) |
Dead Shot |
|
|
Christine Donlon (38) |
Dark Windows |
|
|
Gabriela Cartol (35) |
El Último Vagón |
|
|
Jördis Triebel (46) |
Blood & Gold |
|
|
Halston Sage (30) |
The List |
|
|
Clark Backo (30) |
The List |
|
|
Nele Kiper (40) |
Blood & Gold |
|
|
Hailee Steinfeld (27) |
Spider-Man: Across the Spider-Verse |
|
|
Lucy DeVito (41) |
The List |
|
|
Chrissie Fit (39) |
The List |
|
|
Issa Rae (39) |
Spider-Man: Across the Spider-Verse |
|
|
Lauren Vélez (59) |
Spider-Man: Across the Spider-Verse |
|
|
Jess Varley () |
The List |
|
|
Haley Rawson () |
The List |
|
|
Rachel Dratch (58) |
Spider-Man: Across the Spider-Verse |
|
|
Amandla Stenberg (25) |
Spider-Man: Across the Spider-Verse |
|
|
Megan Duffy (44) |
Bootyology |
|
|
Geri Halliwell (51) |
Gran Turismo |
|
|
Marin Ireland () |
The Boogeyman |
|
|
Maddie Nichols (24) |
The Boogeyman |
|
|
Andrea Vasiliou () |
Gran Turismo |
|
|
Bianca Bardoe () |
Gran Turismo |
|
|
LisaGay Hamilton (59) |
The Boogeyman |
|
|
Jordana Brewster (43) |
Simulant |
|
|
Sana Asad () |
Montréal Girls |
|
|
Rachel Sennott (28) |
Bottoms |
|
|
Ruby Cruz (25) |
Bottoms |
|
|
Lanisa Dawn () |
Montréal Girls |
|
|
Alicia Sanz (35) |
Simulant |
|
|
Mayko Nguyen (43) |
Simulant |
|
|
Linda Cropper () |
Koko: A Red Dog Story |
|
|
Havana Rose Liu (26) |
Bottoms |
|
|
Kaia Gerber (22) |
Bottoms |
|
|
Rachael Taylor (39) |
Koko: A Red Dog Story |
|
|
Mercedes Leggett () |
Simulant |
|
|
Drew Catherine () |
Simulant |
|
|
Jennifer Goodwin () |
Buddy Games: Spring Awakening |
|
|
Dagmara Dominczyk (47) |
Bottoms |
|
|
Embeth Davidtz (58) |
Retribution |
|
|
Carmel Amit () |
Buddy Games: Spring Awakening |
|
|
Vienna Hehir () |
Simulant |
|
|
Lisa Chandler (38) |
Buddy Games: Spring Awakening |
|
|
Joelle Carter () |
The Hill |
|
|
Bonnie Bedelia (75) |
The Hill |
|
|
Melanie Merkosky (43) |
Buddy Games: Spring Awakening |
|
|
Cristina Chiriac () |
Padre Pio |
|
|
Helen Mirren (78) |
Golda |
|
|
Camille Cottin (45) |
Golda |
|
|
Asia Argento (48) |
Padre Pio |
|
|
Monica Keena (44) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Jaime Ray Newman (45) |
Golda |
|
|
Lisa Ambalavanar () |
Slotherhouse |
|
|
Heather Langenkamp (59) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Amanda Wyss (63) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Sydney Craven (29) |
Slotherhouse |
|
|
Tijana Upcev () |
Slotherhouse |
|
|
Tammy Lauren (55) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Jill Schoelen (60) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Kelly Lynn Reiter () |
Slotherhouse |
|
|
Jelena Rakocevic () |
Slotherhouse |
|
|
Tuesday Knight (55) |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Janus Blythe () |
Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story |
|
|
Roxanne McKee (43) |
The Admirer |
|
|
Tina Casciani () |
The Admirer |
|
|
Patricia Ubeda () |
Film: The Living Record of Our Memory |
|
|
Perry Mattfeld (29) |
Mending the Line |
|
|
Kate Nichols () |
The Admirer |
|
|
Phoebe Dynevor (28) |
Bank of Dave |
|
|
Patricia Heaton (66) |
Mending the Line |
|
|
MyAnna Buring (39) |
97 Minutes |
|
|
Jo Hartley (52) |
Bank of Dave |
|
|
Naomi Battrick () |
Bank of Dave |
|
|
Natasha Liu Bordizzo (29) |
Heroes of the Golden Masks |
|
|
Sarah Hay (36) |
Unidentified Objects |
|
|
Cathy Tyson (58) |
Bank of Dave |
|
|
Louisa Krause (37) |
The Dive |
|
|
Roberta Colindrez () |
Unidentified Objects |
|
|
Krista Grotte (46) |
Devilreaux |
|
|
Sophie Lowe (33) |
The Dive |
|
|
Luna Blaise (22) |
Deltopia |
|
|
Jackie Quinones () |
Devilreaux |
|
|
Barbara Sukowa (74) |
Dalíland |
|
|
Madison Pettis (25) |
Deltopia |
|
|
Greer Grammer (32) |
Deltopia |
|
|
Andreja Pejic (32) |
Dalíland |
|
|
Suki Waterhouse (32) |
Dalíland |
|
|
Chloe Lattanzi (38) |
Deltopia |
|
|
Sheila Shah (40) |
Deltopia |
|
|
Monia Chokri (40) |
Falcon Lake |
|
|
Antje Traue (43) |
The Flash |
|
|
Leslie Stratton () |
Deltopia |
|
|
Kiersey Clemons (30) |
The Flash |
|
|
Saoirse-Monica Jackson (30) |
The Flash |
|
|
Maddie Nichols (24) |
The Boogeyman |
|
|
LisaGay Hamilton (59) |
The Boogeyman |
|
|
Maribel Verdú (53) |
The Flash |
|
|
Leah Lewis (27) |
Elementi |
|
|
Dakota Fanning (30) |
The Equalizer 3 |
|
|
Melissa Leo (63) |
The Equalizer 3 |
|
|
Wendi McLendon-Covey (54) |
Elementi |
|
|
Catherine O'Hara (70) |
Elementi |
|
|
Olivia Cooke (30) |
The Good Mother |
|
|
Hilary Swank (49) |
The Good Mother |
|
|
Alexandra Burke (35) |
Pretty Red Dress |
|
|
Tina Fey (53) |
Maggie Moore(s) |
|
|
Natalia Dyer (27) |
All Fun and Games |
|
|
Annabeth Gish (53) |
All Fun and Games |
|
|
Alison Dunbar () |
Maggie Moore(s) |
|
|
Samantha Soule () |
Midday Black Midnight Blue |
|
|
Merritt Wever (44) |
Midday Black Midnight Blue |
|
|
Hannah New (40) |
Trauma Therapy: Psychosis |
|
|
Deepika Padukone (38) |
Jawan |
|
|
Letitia Wright (30) |
Surrounded |
|
|
Scarlett Johansson (39) |
Asteroid City |
|
|
Taissa Farmiga (29) |
The Nun II |
|
|
Storm Reid (20) |
The Nun II |
|
|
Tilda Swinton (63) |
Asteroid City |
|
|
Hope Davis (59) |
Asteroid City |
|
|
Anna Popplewell (35) |
The Nun II |
|
|
Bonnie Aarons () |
The Nun II |
|
|
Maya Hawke (25) |
Asteroid City |
|
|
Hong Chau (45) |
Asteroid City |
|
|
Natalia Safran (53) |
The Nun II |
|
|
Vera Farmiga (50) |
The Nun II |
|
|
Margot Robbie (33) |
Asteroid City |
|
|
Sophia Lillis (22) |
Asteroid City |
|
|
Nia Vardalos (61) |
Moja obilna grška poroka 3 |
|
|
Elena Kampouris (26) |
Moja obilna grška poroka 3 |
|
|
Rita Wilson (67) |
Asteroid City |
|
|
Jennifer Lawrence (33) |
No Hard Feelings |
|
|
Lainie Kazan (83) |
Moja obilna grška poroka 3 |
|
|
Gia Carides (59) |
Moja obilna grška poroka 3 |
|
|
Laura Benanti (44) |
No Hard Feelings |
|
|
Natalie Morales II (39) |
No Hard Feelings |
|
|
Stephanie Buddenbrock (36) |
Moja obilna grška poroka 3 |
|
|
India Menuez (30) |
My Animal |
|
|
Alaina Surgener () |
No Hard Feelings |
|
|
Melissa Lehman () |
No Hard Feelings |
|
|
Amandla Stenberg (25) |
My Animal |
|
|
Heidi von Palleske () |
My Animal |
|
|
Daniela Maximillian () |
No Hard Feelings |
|
|
Greta Lee () |
Past Lives |
|
|
Judy Greer (48) |
Aporia |
|
|
Anna Peskova (38) |
Letchik |
|
|
Kristen Sieh () |
Past Lives |
|
|
Maika Monroe (30) |
God Is a Bullet |
|
|
Mariya Poezzhaeva () |
Letchik |
|
|
Patricia Velasquez (53) |
Satanic Hispanics |
|
|
January Jones (46) |
God Is a Bullet |
|
|
Tonya Cornelisse (45) |
God Is a Bullet |
|
|
Victoria Maurette (41) |
Satanic Hispanics |
|
|
Samantha Lockwood (41) |
God Is a Bullet |
|
|
Poorna Jagannathan (51) |
I'll Show You Mine |
|
|
Isabelle Fuhrman (27) |
Sheroes |
|
|
Sasha Luss (31) |
Sheroes |
|
|
Anika Noni Rose (51) |
Outlaw Johnny Black |
|
|
Erica Ash (46) |
Outlaw Johnny Black |
|
|
Wallis Day (29) |
Sheroes |
|
|
Skai Jackson (21) |
Sheroes |
|
|
Kym Whitley (62) |
Outlaw Johnny Black |
|
|
Jill Scott (51) |
Outlaw Johnny Black |
|
|
Kiernan Shipka (24) |
Maximum Truth |
|
|
Tiya Sircar (41) |
Maximum Truth |
|
|
Daisy Ridley (31) |
The Inventor |
|
|
Marion Cotillard (48) |
The Inventor |
|
|
Mia Serafino () |
Maximum Truth |
|
|
Brenda Koo () |
Maximum Truth |
|
|
Natalie Palamides () |
The Inventor |
|
|
Carol Alt (63) |
My Last Best Friend |
|
|
Famke Janssen (59) |
Knights of the Zodiac |
|
|
Madison Iseman (27) |
Knights of the Zodiac |
|
|
Tina Krause (53) |
My Last Best Friend |
|
|
Megan Fox (37) |
Expend4bles |
|
|
Levy Tran (40) |
Expend4bles |
|
|
Sheila Shah (40) |
Expend4bles |
|
|
Nicole Andrews () |
Expend4bles |
|
|
Betty Gabriel () |
It Lives Inside |
|
|
Laure Calamy (48) |
L'origine du mal |
|
|
Doria Tillier (37) |
L'origine du mal |
|
|
Dominique Blanc (61) |
L'origine du mal |
|
|
Suzanne Clement (54) |
L'origine du mal |
|
|
Celeste Brunnquell () |
L'origine du mal |
|
|
Janine Theriault () |
Relax, I'm from the Future |
|
|
Emma Naomi () |
Surprised by Oxford |
|
|
Lourdes Faberes (49) |
Surprised by Oxford |
|
|
Helen Behan () |
Barber |
|
|
Ailbhe Cowley () |
Barber |
|
|
Helena Mattsson (39) |
Dark Asset |
|
|
Sabina Gadecki (40) |
Dark Asset |
|
|
Erica Munoz () |
Dark Asset |
|
|
Kate Micucci (43) |
Scooby-Doo! and Krypto, Too! |
|
|
Tara Strong (51) |
Scooby-Doo! and Krypto, Too! |
|
|
Jhemma Ziegler () |
Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team |
|
|
Marina Fois (54) |
As bestas |
|
|
Cailee Spaeny (25) |
Priscilla |
|
|
Dagmara Dominczyk (47) |
Priscilla |
|
|
Marie Colomb () |
As bestas |
|
|
Amelia Eve (32) |
The Blind |
|
|
Jorja Cadence () |
Priscilla |
|
|
Kamilla Kowal () |
Priscilla |
|
|
Kerry Knuppe (40) |
The Blind |
|
|
Gemma Chan (41) |
The Creator |
|
|
Gwynne Phillips () |
Priscilla |
|
|
Meg Ryan (62) |
What Happens Later |
|
|
Allison Janney (63) |
The Creator |
|
|
Veronica Ngo (45) |
The Creator |
|
|
Daisy Ridley (31) |
The Marsh King's Daughter |
|
|
Caren Pistorius (34) |
The Marsh King's Daughter |
|
|
America Ferrera (39) |
Dumb Money |
|
|
Myha'la Herrold (27) |
Dumb Money |
|
|
Yanna McIntosh () |
The Marsh King's Daughter |
|
|
Moses Ingram () |
All Dirt Roads Taste of Salt |
|
|
Talia Ryder () |
Dumb Money |
|
|
Shailene Woodley (32) |
Dumb Money |
|
|
Zainab Jah () |
All Dirt Roads Taste of Salt |
|
|
Madalina Diana Ghenea (35) |
Deep Fear |
|
|
Olivia Thirlby (37) |
Dumb Money |
|
|
Christina Brucato () |
Dumb Money |
|
|
Macarena Gómez (46) |
Deep Fear |
|
|
Annabelle Dexter-Jones (37) |
Helen's Dead |
|
|
Ann Marie Yoo () |
Dumb Money |
|
|
Kristin Carey () |
Dumb Money |
|
|
Matilda Anna Ingrid Lutz (32) |
Helen's Dead |
|
|
Beth Dover (45) |
Helen's Dead |
|
|
Shawnee Smith (53) |
Saw X |
|
|
Synnove Macody Lund (48) |
Saw X |
|
|
Dylan Gelula () |
Helen's Dead |
|
|
Dionne Warwick (83) |
Glisten and the Merry Mission |
|
|
Kristen Bell (43) |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Taraji P. Henson (53) |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Ming-Na (60) |
Pencils vs Pixels |
|
|
Julieth Restrepo () |
Deadland |
|
|
Serena Williams (42) |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Kim Kardashian (43) |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Kendal Rae () |
Deadland |
|
|
Katherine Moennig (47) |
Squealer |
|
|
Athena Karkanis () |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Alex Paxton-Beesley () |
PAW Patrol: The Mighty Movie |
|
|
Danielle Burgio () |
Squealer |
|
|
Sydney Carvill () |
Squealer |
|
|
Maya Hawke (25) |
The Kill Room |
|
|
Uma Thurman (53) |
The Kill Room |
|
|
Rebecca Knox () |
Squealer |
|
|
Stefanie Estes () |
Lion-Girl |
|
|
Debi Mazar (59) |
The Kill Room |
|
|
Marianne Rendon (33) |
The Kill Room |
|
|
Erin Marie Hogan (38) |
Lion-Girl |
|
|
Katarina Leigh Waters (46) |
Lion-Girl |
|
|
Dree Hemingway (36) |
The Kill Room |
|
|
Jennifer Kim () |
The Kill Room |
|
|
Keke Palmer (30) |
Under the Boardwalk |
|
|
Gideon Adlon (26) |
Under the Boardwalk |
|
|
Lovie Simone () |
57 Seconds |
|
|
Bevin Bru (32) |
57 Seconds |
|
|
Cassie Scerbo (33) |
Under the Boardwalk |
|
|
Shoshannah Stern (43) |
Under the Boardwalk |
|
|
Rosa Blasi (51) |
Warrior Strong |
|
|
Macaulee Cassaday () |
Warrior Strong |
|
|
Cheri Oteri (61) |
Love Virtually |
|
|
Nikki Howard (36) |
Love Virtually |
|
|
Maria Vera Ratti (29) |
Deliver Us |
|
|
Penelope Mitchell (32) |
Muzzle |
|
|
Paige Mobley () |
Love Virtually |
|
|
Brittany Robertson (33) |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Jaime Pressly (46) |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Elena Sanchez () |
Open |
|
|
Lindsay Anne Williams () |
Open |
|
|
Wendie Malick (73) |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Holland Roden (37) |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Brie Larson (34) |
The Marvels |
|
|
Teyonah Parris () |
The Marvels |
|
|
Cierra Ramirez (29) |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Gigi Gustin () |
The Re-Education of Molly Singer |
|
|
Zawe Ashton (39) |
The Marvels |
|
|
Leila Farzad (41) |
The Marvels |
|
|
Danielle Scott () |
Mary Had a Little Lamb |
|
|
Lily Gladstone (37) |
Killers of the Flower Moon |
|
|
May Kelly () |
Mary Had a Little Lamb |
|
|
Hailee Steinfeld (27) |
The Marvels |
|
|
Tessa Thompson (40) |
The Marvels |
|
|
Ellen Burstyn (91) |
The Exorcist: Believer |
|
|
Jennifer Nettles (49) |
The Exorcist: Believer |
|
|
Odessa Young (26) |
Manodrome |
|
|
Carrie Preston (56) |
The Holdovers |
|
|
Saoirse Ronan (29) |
Foe |
|
|
Miranda Hart (51) |
The Canterville Ghost |
|
|
Emily Carey () |
The Canterville Ghost |
|
|
Shannon Berry () |
Foe |
|
|
Gillian Vigman (52) |
The Holdovers |
|
|
Moriah Peters (31) |
Journey to Bethlehem |
|
|
Belinda McClory (55) |
Foe |
|
|
Valentina de Angelis (35) |
Malibu Horror Story |
|
|
Rebecca Forsythe (33) |
Malibu Horror Story |
|
|
Jane Harber () |
Foe |
|
|
Alicia Borrachero (56) |
Journey to Bethlehem |
|
|
Jane Widdop (21) |
It's a Wonderful Knife |
|
|
Emilia Jones (22) |
Cat Person |
|
|
Carly Steel (36) |
Malibu Horror Story |
|
|
Laura Seay () |
Malibu Horror Story |
|
|
Geraldine Viswanathan (28) |
Cat Person |
|
|
Jessica McLeod (27) |
It's a Wonderful Knife |
|
|
Katharine Isabelle (42) |
It's a Wonderful Knife |
|
|
Isabella Rossellini (71) |
Cat Person |
|
|
Chasty Ballesteros (43) |
Malibu Horror Story |
|
|
Heather Rae Young (36) |
Malibu Horror Story |
|
|
Hope Davis (59) |
Cat Person |
|
|
Erin Boyes () |
It's a Wonderful Knife |
|
|
Cassandra Naud (31) |
It's a Wonderful Knife |
|
|
Liza Koshy () |
Cat Person |
|
|
Marisha Ray (34) |
Malibu Horror Story |
|
|
Sophie Kargman () |
Malibu Horror Story |
|
|
Melissa Lehman () |
Cat Person |
|
|
Willa Holland (32) |
The Dirty South |
|
|
Laura Cayouette (59) |
The Dirty South |
|
|
Pearl Sun () |
Cat Person |
|
|
Gabrielle Chabot () |
Bowling Saturne |
|
|
Elizabeth Lail () |
Pet noči pri Freddyju |
|
|
Hillary Rodham Clinton (76) |
Joan Baez I Am A Noise |
|
|
Andrea Flowers () |
The Dirty South |
|
|
Siobhan Fallon Hogan (62) |
Shelter in Solitude |
|
|
Mary Stuart Masterson (57) |
Pet noči pri Freddyju |
|
|
Jessica Blackmore () |
Pet noči pri Freddyju |
|
|
Khrystyne Haje (55) |
The Road Dog |
|
|
Camille Kostek () |
Monsters of California |
|
|
Katrina Kaif (39) |
Tiger 3 |
|
|
Alison Brie (41) |
Operativec |
|
|
Alice Eve (42) |
Operativec |
|
|
Amanda Righetti (40) |
Showdown at the Grand |
|
|
Gabrielle Haugh (28) |
Monsters of California |
|
|
Arianne Zucker (49) |
Monsters of California |
|
|
Piper Curda (26) |
Showdown at the Grand |
|
|
Heather Graham (54) |
Suitable Flesh |
|
|
Barbara Crampton (65) |
Suitable Flesh |
|
|
Tammin Sursok (40) |
Kane |
|
|
Andie MacDowell (65) |
The Other Zoey |
|
|
Avery Clyde (51) |
Monsters of California |
|
|
Abigail Breslin (27) |
Miranda's Victim |
|
|
Heather Graham (54) |
The Other Zoey |
|
|
Holly Brisley (46) |
Kane |
|
|
Sam Sorbo (57) |
Miracle in East Texas |
|
|
Bella Thorne (26) |
Rumble Through the Dark |
|
|
Christie Lynn Smith () |
The Other Zoey |
|
|
Taryn Manning (45) |
Miranda's Victim |
|
|
Mireille Enos (48) |
Miranda's Victim |
|
|
Liz Fenning () |
Rumble Through the Dark |
|
|
Leah Lewis (27) |
Tripped Up |
|
|
Ariel Winter (26) |
Tripped Up |
|
|
Taryn Manning (45) |
Adventures of the Naked Umbrella |
|
|
Najah Bradley () |
Miranda's Victim |
|
|
Silvia Spross (36) |
Impuratus |
|
|
Cindy Vela (45) |
Adventures of the Naked Umbrella |
|
|
Vanessa L. Williams (61) |
Tripped Up |
|
|
Olga Kurylenko (44) |
Boudica |
|
|
Danielle Campbell (29) |
Share? |
|
|
Susie Porter (53) |
Mercy Road |
|
|
Andrea Bang () |
Dear David |
|
|
Alice Braga (40) |
Share? |
|
|
Rita Tushingham (84) |
Boudica |
|
|
Lucy Martin () |
Boudica |
|
|
Jessica Garza () |
Your Lucky Day |
|
|
Hafsia Herzi (37) |
La gravité |
|
|
Rachel Wilson (46) |
Dear David |
|
|
Rachel Risen (40) |
Dear David |
|
|
Niamh Carolan () |
Wintertide |
|
|
Mary E. Kennedy () |
Your Lucky Day |
|
|
Rachel Wilde (46) |
Boudica |
|
|
Tina Fey (53) |
Smrt v Benetkah |
|
|
Fionnula Flanagan (82) |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Bonnie Aarons () |
The Bell Keeper |
|
|
Hilty Bowen () |
15 Cameras |
|
|
Hunter Schafer () |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Camille Cottin (45) |
Smrt v Benetkah |
|
|
Kelly Reilly (46) |
Smrt v Benetkah |
|
|
Athena Strates (27) |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Brianne Moncrief () |
15 Cameras |
|
|
Elizabeth Reaser (48) |
Dark Harvest |
|
|
Viola Davis (58) |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Michelle Yeoh (61) |
Smrt v Benetkah |
|
|
Rachel Zegler (22) |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Jurnee Smollett (37) |
The Burial |
|
|
Amanda Warren () |
The Burial |
|
|
Isobel Jesper Jones () |
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes |
|
|
Anna Kendrick (38) |
Troli 3 |
|
|
Kamille McCuin () |
The Burial |
|
|
Jennifer Lynn Warren (45) |
The Burial |
|
|
Zooey Deschanel (44) |
Troli 3 |
|
|
Amy Schumer (42) |
Troli 3 |
|
|
Kelly Hu (56) |
Mortal Kombat Legends: Cage Match |
|
|
Jennifer Grey (63) |
Mortal Kombat Legends: Cage Match |
|
|
Zosia Mamet (36) |
Troli 3 |
|
|
Camila Cabello (27) |
Troli 3 |
|
|
Jamie Chung (40) |
Justice League x RWBY: Super Heroes and Huntsmen, Part Two |
|
|
Barbara Dunkelman (34) |
Justice League x RWBY: Super Heroes and Huntsmen, Part Two |
|
|
Aino Jawo (37) |
Troli 3 |
|
|
Elisabeth Moss (41) |
Next Goal Wins |
|
|
Kaitlyn Dever (27) |
Next Goal Wins |
|
|
Frankie Adams () |
Next Goal Wins |
|
|
Kimberly Laferriere (41) |
Do Not Disturb |
|
|
Vanessa Kirby (35) |
Napoleon |
|
|
Ludivine Sagnier (44) |
Napoleon |
|
|
Catherine Walker (48) |
Napoleon |
|
|
Ariana DeBose (33) |
Želja |
|
|
Angelique Cabral (45) |
Želja |
|
|
Heather Matarazzo (41) |
Želja |
|
|
Nasim Pedrad (42) |
Želja |
|
|
Maura Tierney (59) |
The Iron Claw |
|
|
Lily James (34) |
The Iron Claw |
|
|
Chelsea Edmundson (35) |
The Iron Claw |
|
|
Sydney Sweeney (26) |
Samo ne ti |
|
|
Alexandra Shipp (32) |
Samo ne ti |
|
|
Hadley Robinson () |
Samo ne ti |
|
|
Rachel Griffiths (55) |
Samo ne ti |
|
|
Michelle Hurd (57) |
Samo ne ti |
|
|
Nicole Kidman (56) |
Aquaman and the Lost Kingdom |
|
|
Nicole Forester (51) |
That's Funny |
|
|
Stefania Casini (75) |
L'orafo |
|
|
Indya Moore (29) |
Aquaman and the Lost Kingdom |
|
|
Natalia Safran (53) |
Aquaman and the Lost Kingdom |
|
|
Willow Shields (23) |
When Time Got Louder |
|
|
Elizabeth Mitchell (53) |
When Time Got Louder |
|
|
Ingrid Bisu (36) |
Aquaman and the Lost Kingdom |
|
|
Amber Heard (37) |
Aquaman and the Lost Kingdom |
|
|
Ava Capri () |
When Time Got Louder |
|
|
Piper Curda (26) |
When Time Got Louder |
|
|
Tracee Ellis Ross (51) |
American Fiction |
|
|
Erika Alexander (54) |
American Fiction |
|
|
Sharon Taylor () |
When Time Got Louder |
|
|
Marlene Forte (48) |
A Place in the Field |
|
|
Leslie Uggams (80) |
American Fiction |
|
|
Issa Rae (39) |
American Fiction |
|
|
Mishel Prada (34) |
A Place in the Field |
|
|
Kimberly Laferriere (41) |
Do Not Disturb |
|
|
Miriam Shor (52) |
American Fiction |
|
|
Bryce Dallas Howard (43) |
Argylle |
|
|
Dua Lipa (28) |
Argylle |
|
|
Jenn Harris () |
American Fiction |
|
|
Ling Bai (57) |
Pig Killer |
|
|
Ginger Lynn Allen (61) |
Pig Killer |
|
|
Skyler Wright () |
American Fiction |
|
|
Ariana DeBose (33) |
Argylle |
|
|
Sofia Boutella (41) |
Argylle |
|
|
Silvia Spross (36) |
Pig Killer |
|
|
Elina Madison (47) |
Pig Killer |
|
|
Georgina Campbell (31) |
T.I.M. |
|
|
Jing Lusi (38) |
Argylle |
|
|
Catherine O'Hara (70) |
Argylle |
|
|
Amara Karan (40) |
T.I.M. |
|
|
Awkwafina () |
Race! |
|
|
Alexis Knapp (34) |
One More Shot |
|
|
Samantha Smart () |
Liberty |
|
|
Mia McKenna-Bruce () |
How to Have Sex |
|
|
Lara Peake (25) |
How to Have Sex |
|
|
Andrea McKinnon (35) |
Liberty |
|
|
Cynthia Geary (58) |
Due Justice |
|
|
Hannah Arterton (35) |
One More Shot |
|
|
Fivel Stewart (27) |
The Windigo |
|
|
Tonantzin Carmelo (48) |
The Windigo |
|
|
Meena Rayann () |
One More Shot |
|
|
Chelsea Lopez () |
Due Justice |
|
|
Malisa Longo (73) |
Crypt of Evil |
|
|
Phoebe Tonkin (34) |
Night Shift |
|
|
Lauren Bowles () |
Night Shift |
|
|
Kristine Kujath Thorp (31) |
Bastarden |
|
|
Liz Tabish () |
The Shift |
|
|
Catherine Hannay () |
One More Shot |
|
|
Hadley Robinson () |
The Boys in the Boat |
|
|
Courtney Henggeler (42) |
The Boys in the Boat |
|
|
Jill Winternitz () |
One More Shot |
|
|
Catalina Sandino Moreno (42) |
Silent Night |
|
|
Laetitia Ky (28) |
Disco Boy |
|
|
Jess Varley () |
Night Shift |
|
|
Charlotte Hope (32) |
The Piper |
|
|
Donia Eden () |
Disco Boy |
|
|
Beyonce Knowles (42) |
Renaissance: A Film by Beyoncé |
|
|
Taraji P. Henson (53) |
The Color Purple |
|
|
Danielle Brooks (34) |
The Color Purple |
|
|
Kelly Rowland (43) |
Renaissance: A Film by Beyoncé |
|
|
Marin Ireland () |
Somewhere Quiet |
|
|
Kate Nichols () |
The Piper |
|
|
Shirley MacLaine (89) |
American Dreamer |
|
|
Jennifer Kim () |
Somewhere Quiet |
|
|
Caylee Cowan (26) |
Holiday Twist |
|
|
Halle Bailey (23) |
The Color Purple |
|
|
Naomi Grace (30) |
Founders Day |
|
|
Amy Hargreaves (54) |
Founders Day |
|
|
Ciara (38) |
The Color Purple |
|
|
Kelly Stables (46) |
Holiday Twist |
|
|
Emily Bett Rickards (32) |
Calamity Jane |
|
|
Michelle Mylett () |
American Dreamer |
|
|
Kimberly Quinn (54) |
American Dreamer |
|
|
Priscilla Faia () |
Calamity Jane |
|
|
Emily Tosta (25) |
Holiday Twist |
|
|
Aunjanue Ellis (55) |
The Color Purple |
|
|
Olivia Nikkanen () |
Founders Day |
|
|
Lucy Hale (34) |
Which Brings Me to You |
|
|
Elizabeth Marvel (54) |
The Color Purple |
|
|
Haley Reinhart (33) |
Holiday Twist |
|
|
Marisa Ryan (49) |
Love... Reconsidered |
|
|
Rebecca Olson () |
American Dreamer |
|
|
Vicky Knight (28) |
Silver Haze |
|
|
Rosa Gilmore () |
Love... Reconsidered |
|
|
Melody Thornton (39) |
Holiday Twist |
|
|
Whoopi Goldberg (68) |
The Color Purple |
|
|
Genevieve Angelson (36) |
Which Brings Me to You |
|
|
Britne Oldford (31) |
Which Brings Me to You |
|
|
Shailene Woodley (32) |
Ferrari |
|
|
Isabelle Huppert (71) |
La syndicaliste |
|
|
Ariana DeBose (33) |
I.S.S. |
|
|
Jadyn Wong () |
Weak Layers |
|
|
Esme Creed-Miles (24) |
Silver Haze |
|
|
Nathalie Emmanuel (35) |
Arthur the King |
|
|
Kathryn Newton (27) |
Lisa Frankenstein |
|
|
Maria Mashkova (38) |
I.S.S. |
|
|
Alexandra Maria Lara (45) |
La syndicaliste |
|
|
Penélope Cruz (49) |
Ferrari |
|
|
Marceline Hugot (64) |
Which Brings Me to You |
|
|
Erin Ruth Walker () |
Which Brings Me to You |
|
|
Valentina Belle (31) |
Ferrari |
|
|
Aloise Sauvage () |
La syndicaliste |
|
|
Liza Soberano (26) |
Lisa Frankenstein |
|
|
Juliet Rylance (44) |
Arthur the King |
|
|
Clara McGregor () |
Bleeding Love |
|
|
Vera LeSavoy (28) |
Bleeding Love |
|
|
Marcia Gay Harden (64) |
Knox Goes Away |
|
|
Carla Gugino (52) |
Lisa Frankenstein |
|
|
Mara Taquin (25) |
La syndicaliste |
|
|
Sarah Gadon (36) |
Ferrari |
|
|
Shelley Hennig (37) |
The Last Girl |
|
|
Alice Eve (42) |
The Last Girl |
|
|
Julianne Nicholson (52) |
Dream Scenario |
|
|
Marina Fois (54) |
La syndicaliste |
|
|
Ashton Leigh () |
Lisa Frankenstein |
|
|
Sadie Soverall (22) |
Saltburn |
|
|
Joanna Kulig (41) |
Knox Goes Away |
|
|
Lily Sullivan () |
Monolith |
|
|
Ling Hsueh Tang () |
Monolith |
|
|
Lela Loren (43) |
Knox Goes Away |
|
|
Millie Kent () |
Saltburn |
|
|
Iola Evans () |
Out of Darkness |
|
|
Geno Lechner (59) |
La syndicaliste |
|
|
Noah Lamanna () |
Dream Scenario |
|
|
Olwen Fouere () |
The Last Girl |
|
|
Lili Simmons (30) |
Double Down South |
|
|
Krista Bridges (55) |
Dream Scenario |
|
|
Sara Ginac () |
La syndicaliste |
|
|
Sandra Oh (52) |
Jaz, rdeča panda |
|
|
Rosamund Pike (45) |
Saltburn |
|
|
Adele Exarchopoulos (30) |
Le règne animal |
|
|
Kate Box () |
Monolith |
|
|
Maria Vera Ratti (29) |
Deliver Us |
|
|
Billie Blain (20) |
Le règne animal |
|
|
Carey Mulligan (38) |
Saltburn |
|
|
Maitreyi Ramakrishnan () |
Jaz, rdeča panda |
|
|
Andrea Bescond (44) |
La syndicaliste |
|
|
Dylan Gelula () |
Dream Scenario |
|
|
Simona Malato () |
Stranizza d'amuri |
|
|
Alma Pöysti (43) |
Kuolleet lehdet |
|
|
Kate Berlant (36) |
Dream Scenario |
|
|
Tara Fitzgerald (56) |
Rise of the Footsoldier: Vengeance |
|
|
Sherry Cola (34) |
Jaz, rdeča panda |
|
|
Alison Oliver () |
Saltburn |
|
|
Nathalie Richard (61) |
Le règne animal |
|
|
Jaune Kimmel (29) |
Deliver Us |
|
|
Katariina Unt (52) |
Deliver Us |
|
|
Jane Alexander (50) |
State of Consciousness |
|
|
Mena Suvari (45) |
Breakwater |
|
|
Anne-Marie () |
Jaz, rdeča panda |
|
|
Sadie Frost (56) |
Rise of the Footsoldier: Vengeance |
|
|
Amber Midthunder (26) |
Dream Scenario |
|
|
Alina Tomnikov (35) |
Kuolleet lehdet |
|
|
Maria Heiskanen (53) |
Kuolleet lehdet |
|
|
Lily Gao () |
Dream Scenario |
|
|
Emily Wyatt (34) |
Rise of the Footsoldier: Vengeance |
|
|
Clare Grant (44) |
The Private Eye |
|
|
Alyssa Goss () |
Breakwater |
|
|
Vanessa Hudgens (35) |
French Girl |
|
|
Margaret Qualley (29) |
Drive-Away Dolls |
|
|
Geraldine Viswanathan (28) |
Drive-Away Dolls |
|
|
Evelyne Brochu (40) |
French Girl |
|
|
Sonja Sohn () |
Breakwater |
|
|
Lexy Panterra (34) |
The Private Eye |
|
|
Lourdes Faberes (49) |
Surprised by Oxford |
|
|
Nicole Leroux (48) |
Dream Scenario |
|
|
Daniela Soto Vell () |
Wanted Man |
|
|
Olwen Fouere () |
Sunrise |
|
|
Emma Naomi () |
Surprised by Oxford |
|
|
Eugenia Kuzmina (36) |
The Private Eye |
|
|
Gus Birney () |
Asleep in My Palm |
|
|
Beanie Feldstein () |
Drive-Away Dolls |
|
|
Jessica Harper (74) |
Memory |
|
|
Annie Gonzalez () |
Drive-Away Dolls |
|
|
Cheryl Hines (58) |
Popular Theory |
|
|
Mariana Trevino (46) |
How the Gringo Stole Christmas |
|
|
Crystal Yu () |
Sunrise |
|
|
Jessica Chastain (46) |
Memory |
|
|
Elsie Fisher (20) |
Memory |
|
|
Emily Tosta (25) |
How the Gringo Stole Christmas |
|
|
Kat Conner Sterling () |
Popular Theory |
|
|
Miley Cyrus (31) |
Drive-Away Dolls |
|
|
Hilary Swank (49) |
Ordinary Angels |
|
|
Melissa Ponzio (51) |
Popular Theory |
|
|
Anne Hathaway (41) |
Eileen |
|
|
Jessica Harper (74) |
Memory |
|
|
Elizabeth Banks (49) |
Race! |
|
|
Isabela Merced (22) |
Race! |
|
|
Merritt Wever (44) |
Memory |
|
|
Emelina Adams (32) |
Don't Suck |
|
|
Marin Ireland () |
Eileen |
|
|
Katy Perry (39) |
Peppa's Cinema Party |
|
|
Amy Acker (47) |
Ordinary Angels |
|
|
Nancy Travis (62) |
Ordinary Angels |
|
|
Dakota Johnson (34) |
Madame Web |
|
|
Lauren Shaw () |
Don't Suck |
|
|
Esther Garrel () |
2 Win |
|
|
Carol Kane (71) |
Race! |
|
|
Deepika Padukone (38) |
Fighter |
|
|
Debra Jo Rupp (73) |
Teacher's Pet |
|
|
Awkwafina () |
Race! |
|
|
Jadyn Wong () |
Weak Layers |
|
|
Lisa Wilcox (59) |
Don't Suck |
|
|
Sydney Sweeney (26) |
Madame Web |
|
|
Tamala Jones (49) |
Ordinary Angels |
|
|
Stephanie Sy (47) |
Ordinary Angels |
|
|
Isabela Merced (22) |
Madame Web |
|
|
Amber Nash () |
How to Ruin the Holidays |
|
|
Danielle Harris (46) |
Roadkill |
|
|
Laraine Newman (72) |
Race! |
|
|
Jenna Ortega (21) |
Miller's Girl |
|
|
Gideon Adlon (26) |
Miller's Girl |
|
|
Debra Wilson (61) |
Race! |
|
|
Nina Dobrev (35) |
The Bricklayer |
|
|
Aisha Tyler (53) |
How to Ruin the Holidays |
|
|
Celeste O'Connor (25) |
Madame Web |
|
|
Merve Dizdar (37) |
Kuru Otlar Üstüne |
|
|
Malisa Longo (73) |
Crypt of Evil |
|
|
Emma Roberts (33) |
Madame Web |
|
|
Karimah Westbrook (45) |
Abigail |
|
|
Ilfenesh Hadera () |
The Bricklayer |
|
|
Dagmara Dominczyk (47) |
Miller's Girl |
|
|
Christine Adams () |
Miller's Girl |
|
|
Lili Rich (31) |
The Bricklayer |
|
|
Natalie Alyn Lind (24) |
Pet Sematary: Bloodlines |
|
|
Kerry Bishé (39) |
Madame Web |
|
|
Ellen Wing () |
Crypt of Evil |
|
|
Nicola Bryant (63) |
Crypt of Evil |
|
|
Zosia Mamet (36) |
Madame Web |
|
|
Isabella LaBlanc (27) |
Pet Sematary: Bloodlines |
|
|
Veronica Ferres (58) |
The Bricklayer |
|
|
Nora Arnezeder (34) |
American Star |
|
|
Fanny Ardant (74) |
American Star |
|
|
Anastasia Ganias () |
The Bastard Sons |
|
|
Samantha Mathis (53) |
Pet Sematary: Bloodlines |
|
|
Jill Hennessy (55) |
Madame Web |
|
|
Danielle Deadwyler () |
Parallel |
|
|
Bonnie Aarons () |
Camp Pleasant Lake |
|
|
Sharon Stone (66) |
What About Love |
|
|
Pam Grier (74) |
Pet Sematary: Bloodlines |
|
|
Alexandra Daddario (38) |
Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One |
|
|
Daisy Ridley (31) |
Sometimes I Think About Dying |
|
|
Brittany O'Grady (27) |
Sometimes I Think About Dying |
|
|
Stana Katic (45) |
Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One |
|
|
Thomasin McKenzie (23) |
Eileen |
|
|
Rosabell Laurenti Sellers (27) |
What About Love |
|
|
Kelly Lynn Reiter () |
Camp Pleasant Lake |
|
|
Devanny Pinn (34) |
Camp Pleasant Lake |
|
|
Marielle Jaffe (34) |
What About Love |
|
|
Carrie-Anne Moss (56) |
Chocolate Lizards |
|
|
Siobhan Fallon Hogan (62) |
Eileen |
|
|
Meg Donnelly () |
Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One |
|
|
Sophia Bush (41) |
Junction |
|
|
Michaela Conlin (45) |
Junction |
|
|
Keesha Sharp (50) |
Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One |
|
|
Anne Hathaway (41) |
Eileen |
|
|
Juliet Mills (82) |
The Primevals |
|
|
Sara Lazzaro (39) |
What About Love |
|
|
Georgina Campbell (31) |
Lovely, Dark, and Deep |
|
|
Rachel Griffiths (55) |
Bring Him to Me |
|
|
Amanda Collin () |
Bastarden |
|
|
Andie MacDowell (65) |
Red Right Hand |
|
|
Maria Dizzia (49) |
Ghostwritten |
|
|
Stevie Nicks (75) |
Immediate Family |
|
|
Marin Ireland () |
Eileen |
|
|
Ashleigh LaThrop () |
Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One |
|
|
Yara Martinez () |
Junction |
|
|
Jamie Chung (40) |
Junction |
|
|
Marie Avgeropoulos (37) |
The Painter |
|
|
Jodie Comer (31) |
The End We Start From |
|
|
Linda Ronstadt (77) |
Immediate Family |
|
|
Kate Lyn Sheil (38) |
Ghostwritten |
|
|
Alexandra Park (34) |
Red Right Hand |
|
|
Carmen Serano (50) |
Why Men Are Clueless |
|
|
Sarah Desjardins (29) |
Float |
|
|
Olivia Cohen () |
City of Love |
|
|
Gina McKee (62) |
The End We Start From |
|
|
Madison Bailey (25) |
The Painter |
|
|
Ashley Madekwe (42) |
Junction |
|
|
Dascha Polanco () |
Junction |
|
|
Luisa D'Oliveira (37) |
The Painter |
|
|
Nina Sosanya () |
The End We Start From |
|
|
April Martucci () |
City of Love |
|
|
Andrea Bang () |
Float |
|
|
Liz Fenning () |
Demise |
|
|
Emma Stone (35) |
Nesrečna bitja |
|
|
Michelle Krusiec (49) |
Float |
|
|
So-Yul Shin (36) |
Ogsuyeog gwisin |
|
|
Katherine Waterston (44) |
The End We Start From |
|
|
Leah Gibson (39) |
The Painter |
|
|
Hannah Dunne (33) |
Junction |
|
|
Ava Gaudet () |
Junction |
|
|
Taryn Manning (45) |
They Turned Us Into Killers |
|
|
Karina Lombard (55) |
The Oath |
|
|
Marta Nieto (42) |
Tropic |
|
|
Eva Hassmann (51) |
Willie and Me |
|
|
Hanna Schygulla (80) |
Nesrečna bitja |
|
|
Kelly Rowland (43) |
Mea Culpa |
|
|
Shannon Thornton () |
Mea Culpa |
|
|
Margaret Qualley (29) |
Nesrečna bitja |
|
|
Darby Stanchfield (52) |
Willie and Me |
|
|
Isis Guillaume () |
Tropic |
|
|
Morena Baccarin (44) |
Fast Charlie |
|
|
Scout Taylor-Compton (35) |
They Turned Us Into Killers |
|
|
Kea Ho () |
Junction |
|
|
Bel Powley (32) |
Cold Copy |
|
|
Lauren Francesca () |
They Turned Us Into Killers |
|
|
Sharon Gless (80) |
Fast Charlie |
|
|
Sylvianne Chebance (43) |
Willie and Me |
|
|
Angela Robinson () |
Mea Culpa |
|
|
Zendaya (27) |
Dune: Part Two |
|
|
Camila Morrone (26) |
Marmalade |
|
|
Lizzy Caplan (41) |
Cobweb |
|
|
Angourie Rice (23) |
Mean Girls |
|
|
Tracee Ellis Ross (51) |
Cold Copy |
|
|
Nesta Cooper () |
Cold Copy |
|
|
Renee Rapp (24) |
Mean Girls |
|
|
Leanne Best () |
Raging Grace |
|
|
Cleopatra Coleman (36) |
Cobweb |
|
|
Tara Spencer-Nairn (46) |
Here for Blood |
|
|
Rebecca Ferguson (40) |
Dune: Part Two |
|
|
Florence Pugh (28) |
Dune: Part Two |
|
|
Virginia Madsen (60) |
Lola |
|
|
Kate Nichols () |
Cobweb |
|
|
Eva Green (43) |
Les trois mousquetaires: D'Artagnan |
|
|
Jenna Fischer (50) |
Mean Girls |
|
|
Ekaterina Baker () |
Cold Copy |
|
|
Patricia Velasquez (53) |
Maya |
|
|
Tina Fey (53) |
Mean Girls |
|
|
Vicky Krieps (40) |
Les trois mousquetaires: D'Artagnan |
|
|
Debra Wilson (61) |
Cobweb |
|
|
Nicola Peltz (29) |
Lola |
|
|
Léa Seydoux (38) |
Dune: Part Two |
|
|
Charlotte Rampling (78) |
Dune: Part Two |
|
|
Stephanie Erb () |
Lola |
|
|
Lyna Khoudri (31) |
Les trois mousquetaires: D'Artagnan |
|
|
Ashley Park (32) |
Mean Girls |
|
|
Rumer Willis (35) |
Maya |
|
|
Rena Owen (61) |
Maya |
|
|
Auli'i Cravalho (23) |
Mean Girls |
|
|
Natalia Cordova-Buckley (41) |
The Portrait |
|
|
Whitney Rose Pynn (34) |
Cellphone |
|
|
Kait Tenison () |
Dune: Part Two |
|
|
Kajsa Mohammar (33) |
Dune: Part Two |
|
|
Katherine McNamara (28) |
Air Force One Down |
|
|
Virginia Madsen (60) |
The Portrait |
|
|
Busy Philipps (44) |
Mean Girls |
|
|
Cherie Daly () |
Maya |
|
|
Seri DeYoung (34) |
Maya |
|
|
Bebe Wood () |
Mean Girls |
|
|
Isidora Goreshter () |
The Portrait |
|
|
Dascha Polanco () |
Air Force One Down |
|
|
Tracy Coogan () |
Dune: Part Two |
|
|
Joelle () |
Dune: Part Two |
|
|
Millie Brady (30) |
Double Blind |
|
|
Emree Franklin () |
The Portrait |
|
|
Emmy Raver-Lampman (35) |
Čebelar |
|
|
Anna Massey (74) |
Smrt v oceh |
|
|
Pamela Green (81) |
Smrt v oceh |
|
|
Phylicia Rashad (75) |
Čebelar |
|
|
Mikey Madison (24) |
All Souls |
|
|
Pollyanna McIntosh (45) |
Double Blind |
|
|
Anya Taylor-Joy (27) |
Dune: Part Two |
|
|
Brigette Lundy-Paine (29) |
Amelia's Children |
|
|
Kate Ashfield (51) |
Double Blind |
|
|
Jess Gabor () |
All Souls |
|
|
Jemma Redgrave (59) |
Čebelar |
|
|
Susan Travers (85) |
Smrt v oceh |
|
|
Rachel Thundat (29) |
The Red Tide Massacre |
|
|
Minnie Driver (54) |
Čebelar |
|
|
Tuppence Middleton (37) |
Lord of Misrule |
|
|
Karine Vanasse (40) |
Arsenault & Fils |
|
|
Amy De Bhrun (39) |
Double Blind |
|
|
Alba Baptista (26) |
Amelia's Children |
|
|
Awkwafina () |
Kung Fu Panda 4 |
|
|
Ellen Wing () |
Frankenstein vs. Dracula |
|
|
Annalise Basso (25) |
A Creature Was Stirring |
|
|
Valentina Novakovic (33) |
Čebelar |
|
|
Anna Diop (36) |
The Book of Clarence |
|
|
Scout Taylor-Compton (35) |
A Creature Was Stirring |
|
|
Nicola Bryant (63) |
Frankenstein vs. Dracula |
|
|
Viola Davis (58) |
Kung Fu Panda 4 |
|
|
Anna Baryshnikov () |
Love Lies Bleeding |
|
|
Ayumi Ito (43) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Chrissy Metz (43) |
A Creature Was Stirring |
|
|
Alfre Woodard (71) |
The Book of Clarence |
|
|
Teyana Taylor (33) |
The Book of Clarence |
|
|
Kelli Garner (39) |
Walden |
|
|
Rachael Leigh Cook (44) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Kristen Stewart (33) |
Love Lies Bleeding |
|
|
Katy M. O'Brian (34) |
Love Lies Bleeding |
|
|
Christy Carlson Romano (39) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Tania Raymonde (35) |
Walden |
|
|
Tina Fey (53) |
Duša |
|
|
Alice Braga (40) |
Duša |
|
|
Sunny Mabrey (48) |
Walden |
|
|
Andrea Bowen (34) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Jena Malone (39) |
Love Lies Bleeding |
|
|
DeWanda Wise (34) |
Imaginary |
|
|
Mena Suvari (45) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Isy Suttie (45) |
Wonka |
|
|
Phylicia Rashad (75) |
Duša |
|
|
Angela Bassett (65) |
Duša |
|
|
Olivia Colman (50) |
Wonka |
|
|
Mary Mouser (27) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Veronica Falcon (57) |
Imaginary |
|
|
Alix Angelis () |
Imaginary |
|
|
Ariel Winter (26) |
Fainaru fantajî sebun adobento chirudoren |
|
|
Freya Parker () |
Wonka |
|
|
Sakina Jaffrey () |
Duša |
|
|
Nashla Bogaert () |
Colao 2 |
|
|
Rakhee Thakrar (40) |
Wonka |
|
|
Sophie Fougère-Boyer () |
Arrête avec tes mensonges |
|
|
Cecilia Leal () |
Imaginary |
|
|
Cristiana Dell'Anna (38) |
Cabrini |
|
|
Jocelyne Desverchère () |
Arrête avec tes mensonges |
|
|
Sally Hawkins (47) |
Wonka |
|
|
Charlotte Ritchie () |
Wonka |
|
|
Kelsey Reinhardt () |
The Night They Came Home |
|
|
Jaime King (44) |
Lights Out |
|
|
Pippi (42) |
Cabrini |
|
|
Juju Chan () |
Lights Out |
|
|
Sophie Winkleman (43) |
Wonka |
|
|
Marina Bye (31) |
Wonka |
|
|
Tracy Ifeachor () |
Wonka |
|
|
Nicola Kelleher () |
Control |
|
|
Bo-yeong Park (34) |
Konkeuriteu yutopia |
|
|
Cailee Spaeny (25) |
Priscilla |
|
|
Dagmara Dominczyk (47) |
Priscilla |
|
|
Jorja Cadence () |
Priscilla |
|
|
Kamilla Kowal () |
Priscilla |
|
|
Gwynne Phillips () |
Priscilla |
|
|
Sandra Hüller (45) |
The Zone of Interest |
|
|
Marie Rosa Tietjen (38) |
The Zone of Interest |
|
|
Rebecca De Mornay (61) |
Angel Baby |
|
|
Whitney Anderson () |
Angel Baby |
|